HLAVNÍ STRÁNKA

Otevřeno letní posezení. Přijďte se osvěžit letními drinky :)Nejlevnější JIM BEAM v Brně. Přijďte ochutnat Red Stag, Honey, Devil's Cut...

Široká nabídka prémiových rumů a whiskey za bezkonkurenční ceny.Jim Beam bar naleznete v Brně na rohu ulic Veveří a Slovákovy. Je to stylový bar situovaný do sklepních prostor s krásným klenutým stropem, kde vždy naleznete nejen příjemnou obsluhu ale především široký výběr nápojů.

Pokud patříte mezi příznivce piva, tak rozhodně nebudete zklamáni Budějovickým Budvarem. Jim Beam bar Vám dále nabízí velký výběr míchaných cocktailů a v neposlední řadě doslova přehlídku nejlepších světových značek rumů a bourbonů, k nimž patří bezesporu i Jim Beam.


Jim Beam bourbon whisky


Jim Beam je značka bourbon whisky pocházející z Clermontu v americkém státě Kentucky. Zde je i palírna tohoto bourbonu. Rodinná firma Jim Beam byla založena v roce 1795 Jacobem Beamem a dnes podnik řídí Frederik Booker Noe, potomek sedmé generace zakladatele palírny.

Jim Beam je mimořádně lehký a delikátní a vyznačuje se spíše nasládlou chutí. Z jeho aroma ucítíte větší podíl dubu a dále směs vanilky, karamelu a hnědého cukru. Je to nejprodávanější bourbon whisky u nás i na světě.© Copyright 2013. All rights reserved.